Skip to content

MIESTO VAKARAIS

Susipažinkite su

Balansas tarp miesto ir gamtos

Išskirtinio grožio, Vilniaus miesto vakaruose įsikūrusi, gyvenvietė džiugina nuostabiais gamtos peizažais ir ją supančia žaluma. Kad gyventumėte gamtos apsuptyje ir savo jaukius vakarus leistumėte erdviame kieme, Jums nebūtina ieškoti vietos atokiai nuo miesto – mes Jums siūlome įsigyti sklypą Vilniaus teritorijoje, iki kurio iš centro keliausite patogiai ir greitai – tik keliolika minučių.

15 minučių iki
Gedimino pr.

Kodėl savo namus verta kurti MIESTO VAKARUOSE?

Nedideliu atstumu rasite svarbiausius, patogiam gyvenimui reikalingus, objektus: nuo prekybos centro vos už 2 min. kelio automobiliu iki ugdymo įstaigų kelių kilometrų spinduliu.

Kvartalas išsidėstęs vaizdingoje vietovėje, gausioje medžių ir augmenijos. Natūraliai susiformavęs kraštovaizdis papuoš kiemus ir sukurs privatumo pojūtį namams, pro langus gėrėsitės miško peizažais.

Švarus oras ir miškas šalia. Jūsų šeima gyvens ir augs sveikatai palankioje aplinkoje, o po darbo dienos daug lengviau atsigausite vakarus leisdami gryname ore ir gamtoje

Turiningam laisvalaikiui važiuoti toli nereikia. Netoliese – Trakų rajono ežerai, dviračių takai bei kiti žymūs lankytini objektai.

Gyvenvietė su
svarbiausia
infrastruktūra

Asfaltuotos kvartalo gatvės

Apšviestos kvartalo gatvės

Elektra